Hecht 971W elektromos magassági ágvágó 750W (HECHT971W) - Jelenlegi ára: 27 800 Ft
Hecht 971W elektromos magassági ágvágó 750W(cikkszám: HECHT971W)Raktári státuszRendelésre! Szállítás: 10 munkanapRövid ismertetőHecht 971W elektromos magassági ágvágó 750WLe kell vágnia a magasan levő ágakat? A HECHT 971W magassági ágvágó kitűnő választás. A 200 ? 280 cm kötötti tartományban állítható teleszkópos nyél segítségével eléri a magas fák koronáját is. A 750W teljesítményű elektromos motor és a jó minőségű amerikai lánc és láncvezető lehetővé teszi vastagabb ágak vágását is. A láncvezető hossza 30 cm. A lánc méretei: 3/8?, 1, 3 mm. TermékleírásLe kell vágnia a magasan levő ágakat? A HECHT 971W magassági ágvágó kitűnő választás. A 200 ? 280 cm kötötti tartományban állítható teleszkópos nyél segítségével eléri a magas fák koronáját is. A 750W teljesítményű elektromos motor és a jó minőségű amerikai lánc és láncvezető lehetővé teszi vastagabb ágak vágását is. A láncvezető hossza 30 cm. A lánc méretei: 3/8?, 1, 3 mm. A jó minőségű anyagok használatának köszönhetően a gépnek nagyon jó a stabilitása, ennek köszönhetően kevésbé fáradságos a munkavégzés vele. A gépbe biztonsági elemeket is beépítettünk, mint pl. a láncfék, a vezeték feszülését megakadályozó fül. A gép automatikus lánckenéssel is rendelkezik. Az olajszint könnyen ellenőrizhető az átlátszó jelző segítségével.