Laptoptöltő NOX NXPWR45NB 45 W 9 Csatlakozó Fekete - Jelenlegi ára: 8 443 Ft
EAN:
Gyártó:
NOX
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromos termékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Laptoptöltő NOX NXPWR45NB 45 W 9 Csatlakozó Fekete-et verhetetlen áron. Szín: FeketeTeljesítmény: 45WTípus: EgyetemesKompatibilis: AcerAsusDELLHPLenovoSamsungSONYToshibaCsatlakozó: A1: 4. 8 x 1. 7mm / 9. 5V (Asus, Sony)A2: 4. 8 x 1. 7mm / 12V (Asus, HP, Toshiba)A3: 6 x 4. 4mm (1. 4mm pin) / 16V (Sony)A4: 4 x 1. 7mm / 19V (HP)A5: 5. 5 x 1. 7mm / 19V (Acer, Dell)A6: 5. 5 x 3mm (1mm pin) / 19V (Samsung)A7: 5. 5 x 2. 5mm / 20V (Lenovo)A8: 2. 5 x 0. 7mm / 19V (Asus)A9: 11. 5 x 5mm / 20V (Lenovo)Kapcsolat: USBFeszültség: 100 - 240 VFrekvencia: 50 - 60 HzAjánlott Használat: Notebook