Eladó a képen látható teljesen új THOMSON 32HC3101 TV
TERMÉKJELLEMZŐK:
ÁLTALÁNOS
Képátló
32" (81, 3cm)
Felbontás
1366x768 px
Képfrissítés
100 Hz
Tuner típusa
DVB-T/C
Méret
735x435x50-80 mm
Tömeg
5. 2 kg
Menü nyelve
magyar (27 nyelv)
HANG
Hangrendszer
Dolby Digital Plus
Hangsugárzók teljesítménye
2 x 5 W